Uygulama Videoları

SIRALA: İzlenme Sayısı Eklenme Tarihi Yıldız Sayısı

  HN 02 MANUEL SOMUN PERÇİN MAKİNASI
 
  3704 kez izlendi 2246 gün önce


  W10 A SOMUN PERÇİN MAKİNASI VİDEO
 
  2360 kez izlendi 2246 gün önce


  F10 SOMUN PERÇİN MAKİNA VİDEO
 
  2242 kez izlendi 2246 gün önce


  Manuel Somun Percin Uygulaması
 
  1817 kez izlendi 2280 gün önce


  Somun Perçin Uygulama
  Somun perçin uygulamaları; Genellikle diş çekmenin mümkün olmadığı yada yeteri kadar sağlam diş çekilemeyecek iş parçalarında en çok tercih edilen alternatif bağlantı elemanı somun perçin olup, kullanım alanlarına göre yuvarlak gövdeli ve altıgen tipleri mevcuttur. Farklı uygulamalar için değişik tip ve özelliklerde somun perçin çeşitleri vardır. Uygulama ihtiyaca göre; manuel somun perçin tabancası yada hidropnömatik somun perçin makinası kullanılarak yapılır.
  2105 kez izlendi 2313 gün önce


  Kafes Somun Uygulama Videosu
  Kare delik veya kanal üzerinde hareket edebilen, istenilen yerde sabitlenebilen, kolay monte edilen somun sınıfı bağlantı elemanıdır. Merkezleme yapılması zor bağlantılarınız için idealdir.
  1860 kez izlendi 2321 gün önce


  Saplama Kaynak Makinesi Uygulama
  Saplama Kaynak Nerede Kullanılır? Saplama Kaynak teknolojisi ile kaynak saplamaları, civataları ve imleri mili saniyeler içerisinde metal yüzeye kaynak katkı maddesi uygulamadan kaynatılır. Saplama Kaynak Ne İşe Yarar? Uygulama için uygun saplama vide seçildikten sonra Saplama Kaynak tabanası metal yüzeyin üzerine bastırılır. Bu esnada Saplama Kaynak Makinası saplama vidanın ve metal yüzeyin birleştirme noktalarını elektrik arkı ile eritir. Sonuç olarak saplama vide meal yüzeye yüksek standart kopma değerlerini karşılayacak şekilde kompaksızın kaynatılır. Saplama Kaynak Nasıl Kullanılır? Bu uygulamanın tercih edilmesinin en büyük sebebi kolay ve çok pratik olmasıdır. Klasik kaynak tekniğinin aksine kalifiye bir elemana bağımlı olmadan dahi seri ve yüksek verimde yapılan bir kaynak teknolojisidir.
  3096 kez izlendi 2322 gün önce


  Somun Perçin Uygulama
  Somun perçin uygulamaları; Genellikle diş çekmenin mümkün olmadığı yada yeteri kadar sağlam diş çekilemeyecek iş parçalarında en çok tercih edilen alternatif bağlantı elemanı somun perçin olup, kullanım alanlarına göre yuvarlak gövdeli ve altıgen tipleri mevcuttur. Farklı uygulamalar için değişik tip ve özelliklerde somun perçin çeşitleri vardır. Uygulama ihtiyaca göre; manuel somun perçin tabancası yada hidropnömatik somun perçin makinası kullanılarak yapılır. rivet nut ,铆螺母 ,Einnietmutter, برشام الجوز, dado rivetto
  2462 kez izlendi 2322 gün önce


  Pop perçin Uygulaması
  Pop perçin uygulamaları; İki veya daha fazla iş parçasını birleştirmek için kullanılır. Kör perçinler piyasada genel olarak pop perçin ismi ile olarak anılır. Talep edilen çekme ve kopma dayanımlarına göre farklı tip ve özelliklerde kör perçinler üretilmektedir. Uygulama; ihtiyaca göre manuel pop perçin aleti yada havalı pop perçin tabancası kullanılarak yapılır. Blind Rivet , Blindniet, rivetto , برشام عمياء , 盲铆钉
  2575 kez izlendi 2322 gün önce